Case

Massieve plexiglas letters voor exclusief uitzicht
- Eindklant Gemeente Peer
- Opdracht van Gemeente Peer
- Concept van King Arthur
- Uitvoering door White Light
-
Wat en waar?
Plexiglasletters en afwerking hoofdingang cultureel centrum ’t Poorthuis in Peer.
Voor het cultureel centrum ’t Poorthuis in Peer werd een nieuw logo en woordmerk ontwikkeld, waarbij op de expertise van White Light werd gerekend om dit stijlvol uit te voeren aan de hoofdingang van het gebouw.
We plaatsten in eerste instantie aluminium dibond platen om de gaten en schade van de vorige belettering te bedekken. Doorgaans kiezen we dan voor aluminium doosletters met een plexi front, omdat dit prijs/kwaliteit de beste keuze is. Toch werd er door de klant in dit geval gekozen voor massieve plexiglas letters die ’s avonds oplichten. Deze keuze is duurder dan de doosletters, maar gezien het belang van het design geven deze massieve letters wel een stijlvoller eindresultaat.
Vervolgens plaatsten we stickers op de aluminium platen met het patroon van de stad Peer. De moeilijkheid was hier het wegwerken van de bestaande schade zonder daarbij de waterdichtheid van het dak uit het oog te verliezen.
Het eindresultaat is een onderhoudvriendelijk, technisch verzorgd en stijlvol uitziend uithangbord voor het cultureel centrum in Peer.
Let’s get
it started
Jouw project begint met een goede babbel. Liefst in onze showroom op C-mine in Genk. So we can show that we walk the talk.
Cases
Ontdek ze allemaal-
Volledige makeover voor Adecco Group
Adecco Group klopte aan bij White Light voor de volledige makeover van het hoofdkantoor - maar liefst 3 verdiepen - in Groot-Bijgaarden. Een droomjob!
-
Terug naar de bron
Na verbouwingen keerde de Lanakense bibliotheek terug naar de bron. Meteen ook de naam van het royale pand aan de Koning Albertlaan
-
Opnamestudio voor Reynaers Aluminium
Een opnamestudio met het oog op de realisatie van professionele instructievideo's? Daar helpen wij maar al te graag mee.