Case

In-store lichtbakken van de bovenste plank
- Eindklant Paris 8
- Opdracht van Paris 8
- Concept van Paris 8
- Uitvoering door White Light
-
Wat en waar?
13 boetieks in Luxemburg en Monaco
Paris 8 is een parfumerie met 13 boetieks in Luxemburg en Monaco. Toen ze in 2013 zoek waren naar een leverancier voor hun in-store lichtbakken, zijn ze bij ons terechtgekomen.
Gezien het soort beeld – meestal een zwarte achtergrond met een fles parfum op – waren ze op zoek naar een leverancier die deze doeken in een constante kwaliteit kan leveren.
Sindsdien leveren we elke maand tientallen nieuwe doeken met nieuwe prints van de laatste parfums. Enkel de beste kwaliteit is genoeg voor hen.
De lichtbakken en de beelden leveren we zelf in Luxemburg en Monaco.
Let’s get
it started
Jouw project begint met een goede babbel. Liefst in onze showroom op C-mine in Genk. So we can show that we walk the talk.
Cases
Ontdek ze allemaal-
Volledige makeover voor Adecco Group
Adecco Group klopte aan bij White Light voor de volledige makeover van het hoofdkantoor - maar liefst 3 verdiepen - in Groot-Bijgaarden. Een droomjob!
-
Terug naar de bron
Na verbouwingen keerde de Lanakense bibliotheek terug naar de bron. Meteen ook de naam van het royale pand aan de Koning Albertlaan
-
Opnamestudio voor Reynaers Aluminium
Een opnamestudio met het oog op de realisatie van professionele instructievideo's? Daar helpen wij maar al te graag mee.